Välkommen till Club Running Sweden!

 

Välkommen till Club Running Swedens hemsida! ClubRunning_RoundLogo-small

Vill du bli medlem kan du gå in på denna länk: http://www.clubrunningsweden.se/?p=130 

Här följer lite vanliga frågor och svar;

Club Running Sweden: Vad händer då man anmält sig?

Du blir medlem i föreningen när vi mottagit din anmälan och du har betalat in medlemsavgiften. Då kommer vi kontakta dig så att du kan hämta upp din tshirt, tävlingslinne och medlemskort som ingår i medlemskapet. Så för att sammanfatta det hela: För priset fås en okonstlad föreningstillvaro under ett kalenderår* signerad Club Running Sweden; organiserade träningar, rabatter hos våra sponsorer, CRS-kläder och framförallt möjligheten att tävla för Club Running Sweden!

—————————————————–-—————–-

RUN HAPPY!

Nyheter!

2024-06-23: Viktig info angående sommarens träningar: Med anledning av förändringar i Ecehelons öppettider kommer klubbens träningstider att vara följande: v. 26 – […]

Lämna en kommentar